Sandvis vertical cu dracila,fistic si cascaval marinat in otet balsamic de zmeura
Postat de mitinita in Sandvisuri 9 Apr 2014 | 3739 vizualizari
Un sandvis cu poveste. Trimisesem un sandvis identic la concurs,dar fara sticker :) L-am refacut a doua zi si m-am bucurat ca uitasem acel detaliu in ziua anterioara,a fost mai reusit al doilea.
Va recomand sa il incercati cu o para bio,de tara,culeasa din copac .
Inapoi la reteta
|
Comentarii (18)
la 09.04.2014, 23:36
Ce interesant
la 09.04.2014, 23:48
Foarte fain arata!!
la 10.04.2014, 05:05
excelent
la 10.04.2014, 07:56
Superb!
la 10.04.2014, 08:05
Super bun!!!
la 10.04.2014, 08:12
arata super !
la 10.04.2014, 08:52
Bravo Miti !!!Dar vad ca nu te mai poti opri...faci sandvisuri mai departe !!!
Ma inebunesti cu otetul ala balsamic de zmeura care nu se gaseste nicaieri !!!
la 10.04.2014, 08:53
Frumos!!
la 10.04.2014, 09:51
like!!
la 10.04.2014, 10:44
la 10.04.2014, 14:22
Va multumesc
COMENTEAZA