Saratele cu telemea si seminte de chimen
Postat de panacris in Aperitive / Garnituri 28 Noi 2012 | 10078 vizualizari
Bune de rontatit, oricand si fara E-uri ;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 28.11.2012, 21:28
bune
la 28.11.2012, 21:28
ce frumoase ies!
la 28.11.2012, 21:31
Buneeee..Sigur trebuie sa mai ai macar una si pentru mine
la 28.11.2012, 21:34
ce bine arata
la 28.11.2012, 21:36
Am ptr toata lumea
. Nu mi-am dat seama cate ies dintr-un kg de faina
. Deja coc de vreo 1 ora jumatate
la 28.11.2012, 21:36
foarte bune
la 28.11.2012, 21:38
Dumnezeule dar cate ti-au iesit din cantitatile astea??
la 28.11.2012, 21:39
Da daaa...perfecte si eu le-am preparat la aparatul de vafe...uuuuuf...ce bune si mai ales cu chimen mult! Bravo draga mea!
la 28.11.2012, 21:39
Vaaaai, cum pot arata!Super!
la 28.11.2012, 21:42
Ce bune sunt!
la 28.11.2012, 21:43
Bune is cu chimen!
Da' si cu bere!
la 28.11.2012, 21:44
perfecte..
la 28.11.2012, 21:52
Miha, la noi cu un sprit de vin alb
COMENTEAZA