Sarmalute cu pasat in vas roman-postPostat de nadina73 in Mancaruri de post sarmalele cu adevarat romanesti sant cele cu pasat, sant fantastic de bune Inapoi la reteta |
Ruxy iubita ,,,,,,,,,,,,,,pasat???????Numai daca ai pe cine-va la tzara care macina porumb si face faina si acolo sa ceara sa-i faca moraru sau cel care macina .Mi-e mi-a trimis mama din tara ca aiciiiiiiiiiiii nici atat nu gasesc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|