Sarmalute in foi de vita

Postat de mihaelab in Mancaruri cu carne
25 Apr 2011 | 5282 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (18)

la 25.04.2011, 12:39
buna sarmalutele in vita
la 25.04.2011, 12:44
Da sa stii ca sunt bune,eu sunt din Buzau si acolo nu prea se face decat de 3-4 ori pe an ,se fac mult cele in frunza de varza, dar in Rm Sarat astea sunt de baza
la 25.04.2011, 15:20
Foarte bune
Daca ai nevoie de un ajutor la rulat sarmale eu voluntariez
la 25.04.2011, 15:45
buneeee
la 25.04.2011, 15:49
curcan + gasca
Paste cu bucurii !
la 25.04.2011, 18:36
Nihaela iti multumesc ,cand o sa mai fac te chem cu siguranta
la 25.04.2011, 18:37
Lau
la 25.04.2011, 18:38
Multumesc Ina pt urare la fel si tie si fam tale
la 25.04.2011, 18:39
Dya iti multumesc de vizita
la 25.04.2011, 20:35
la 25.04.2011, 20:51
Cris
la 25.04.2011, 22:33
la 25.04.2011, 22:37
elena
la 26.04.2011, 08:40
bune rau
la 26.04.2011, 10:08
motanele

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or