la 25.04.2011, 12:44 Da sa stii ca sunt bune,eu sunt din Buzau si acolo nu prea se face decat de 3-4 ori pe an ,se fac mult cele in frunza de varza, dar in Rm Sarat astea sunt de baza
la 25.04.2011, 15:20 Foarte bune
Daca ai nevoie de un ajutor la rulat sarmale eu voluntariez
la 25.04.2011, 15:45 buneeee
la 25.04.2011, 15:49 curcan + gasca
Paste cu bucurii !
la 25.04.2011, 18:36 Nihaela iti multumesc ,cand o sa mai fac te chem cu siguranta
la 25.04.2011, 18:37 Lau
la 25.04.2011, 18:38 Multumesc Ina pt urare la fel si tie si fam tale