Sarmalute in foi de vita

Postat de Sim0naWorld in Porc
27 Mar 2012 | 5514 vizualizari

Din pacate pozele nu sunt foarte reusite...

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 27.03.2012, 22:38
chiar imi plac
la 27.03.2012, 23:00
imi plac,eu n-am facut in foi de vita
la 27.03.2012, 23:26
bune bune
la 28.03.2012, 00:05
Imi place
la 28.03.2012, 00:08
delicioase
la 28.03.2012, 00:27
papa bunnn
la 28.03.2012, 00:44
nu mai are rost sa spun ca vreau si eu ca azi m-ai omorat cu icre,prajitura si sarmaleee...exact ce imi place foarte mult bune toate
la 28.03.2012, 01:02
Like
la 28.03.2012, 05:35
bune sarmalutele ,sa mai faci simi
la 28.03.2012, 07:40
place placeee
la 28.03.2012, 08:24
Sarmale? Hmmm...la Pasti o sa fac, ca e munca grea.
la 28.03.2012, 09:04
tare bune! trebuie sa fac si eu in foi de vita ca nu am facut niciodata,am mancat si mi-au placut dar de facut am facut doar in frunze de varza.
la 28.03.2012, 10:49
bune,bune
la 28.03.2012, 11:26
Buneeee tare Miha de ce nu ai zis ca iti trimiteam eu in week-end
la 28.03.2012, 15:23
preferatele mele

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or