Sărmăluţe în varză dulcePostat de madi_marin in Porc Cred că nu mai e niciun secret că îmi plac sarmalele le nebunie! De data asta am încercat o reţetă nouă….şi anume….am preferat să le împăturesc în foi de varză dulce.Puţină acreală au dat-o roşiile. Rezultatul….delicios Inapoi la reteta |
. Super arata ale tale!
!

imi plac la nebunie cu varza dulce


ma bucur mult ca va plac!
nu va pot povesti cat ador mirosul care se raspandeste in toata casa cand in cuptor sunt sarmalute.....si mai ales acum ca a venit un pic frigul....e nebunie!
Va invit sa serviti cum vreti voi...cu smantana, fara, cu paine, cu mamaliguta...oricum imi cereti, asa va dau!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|