Sarmalute moldovenestiPostat de MotanLaOale in Mancaruri cu carne Obligatorii pe masa de craciun mici si gustoase facute dupa o retzeta din zona moldovei. Inapoi la reteta |
da fac maine
5f
...............Motane eu cer de pofta doar 2 ca mai am si eu cateva prin frigider
................
Foarte bine arata sarmalutele
in 4.12 e ziua sotului,in 6 ne chefuim amandoi in 22 ziua mea...asa ca-ti inchipui ce chef am de bucatarit de craciun si ce zglobie sunt
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|