Savarine

Postat de mamaieelena in Prajituri
29 Oct 2012 | 11202 vizualizari

Este prima oara cand incerc aceasta prajitura care m-a marcat in perioada copilariei mele si nu stiu cand o sa mai incerc oricum o sa vedeti ce mi-a iesit.......

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 30.10.2012, 09:48
Super ti-au iesit!
la 30.10.2012, 10:11
ce frumoase ti-au iesit!!
la 30.10.2012, 11:34
la 30.10.2012, 11:53
Ti-au iesit tare bune si iau si eu una
la 30.10.2012, 12:21
ce frumoase v-au iesit, si sunt convinsa ca sunt mult mai bune ca cele din cofetarii!
la 30.10.2012, 12:40
frumoase tare au iesit !
la 30.10.2012, 13:52
Super faine si bune
la 30.10.2012, 22:26
si eu vreau
la 31.10.2012, 12:14
vreau si eu una,macar asa de pofta!
la 31.10.2012, 17:49
la 31.10.2012, 20:09
super, super
la 06.11.2012, 08:32
adae cand zic sa le fac si eu pe acestea cualuat dospit....foarte bine arata.....
la 06.11.2012, 11:51
Pufosieniiii!
la 14.11.2012, 17:37
n-am mancat de 100 de ani, bravo !!!!
la 15.11.2012, 21:24
La favorite express!!! E singura prajitura care o mancam cand eram mica!!! E urmatorul desert pe lista! as putea avea si eu, dar fara sa fac?!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or