Savarine a la " brunetica"
Postat de brunetica in Prajituri 17 Oct 2011 | 6629 vizualizari
Un desert minunat si delicios atat pentru cei mici cat si pentru cei mari. Va doresc pofta buna !!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 17.10.2011, 12:23
incercati sant delicioase, am servit si vecinele si mi-au laudat savarinele
la 17.10.2011, 12:37
Sunt sigura ca ti-au iesit foarte bune
la 17.10.2011, 12:46
sincer au iesit bune mena, chiar si soacra mea a laudat savarinele.
la 17.10.2011, 13:15
Daca sunt laudate de soacraaaa
esti tare,ai trecut cel mai greu test.
la 17.10.2011, 14:12
pai cred ca am trecut testul cu soacra, ii place ce mancaruri fac si imi cere retetele sa faca si ea
la 17.10.2011, 14:23
daca au fost laudate si de soacra atunci sunt delicioase
la 17.10.2011, 14:27
bun venit
o sa mancam cu masura sa nu ne imbatam
la 17.10.2011, 14:54
ce bine arata
la 17.10.2011, 15:04
bune bune
la 17.10.2011, 15:09
ma bucur fetelor ca va plac savarinele mele si va multumesc santeti toate dragute
si ma primiti cu bratele deschise
la 17.10.2011, 15:31
VOI INCERCA SI EU RETETA TA DE SAVARINE, PENTRU CA DIFERA UN PIC DE A MEA.
MULTUMESC!
la 17.10.2011, 15:34
foarte bune savarinele
Bine ai venit!!!
la 17.10.2011, 15:44
bine ai venit ,savarinele arata super
la 17.10.2011, 16:42
delicioase!bine ai venit in gasca!
la 17.10.2011, 16:52
bune bune
COMENTEAZA