Savarine a la " brunetica"

Postat de brunetica in Prajituri
17 Oct 2011 | 6629 vizualizari

Un desert minunat si delicios atat pentru cei mici cat si pentru cei mari. Va doresc pofta buna !!

Inapoi la reteta

Comentarii (22)

la 17.10.2011, 12:23
incercati sant delicioase, am servit si vecinele si mi-au laudat savarinele
la 17.10.2011, 12:37
Sunt sigura ca ti-au iesit foarte bune
la 17.10.2011, 12:46
sincer au iesit bune mena, chiar si soacra mea a laudat savarinele.
la 17.10.2011, 13:15
Daca sunt laudate de soacraaaa esti tare,ai trecut cel mai greu test.
la 17.10.2011, 14:12
pai cred ca am trecut testul cu soacra, ii place ce mancaruri fac si imi cere retetele sa faca si ea
la 17.10.2011, 14:23
daca au fost laudate si de soacra atunci sunt delicioase
la 17.10.2011, 14:27
bun venit o sa mancam cu masura sa nu ne imbatam
la 17.10.2011, 14:54
ce bine arata
la 17.10.2011, 15:04
bune bune
la 17.10.2011, 15:09
ma bucur fetelor ca va plac savarinele mele si va multumesc santeti toate dragute si ma primiti cu bratele deschise
la 17.10.2011, 15:31
VOI INCERCA SI EU RETETA TA DE SAVARINE, PENTRU CA DIFERA UN PIC DE A MEA.
MULTUMESC!
la 17.10.2011, 15:34
foarte bune savarinele Bine ai venit!!!
la 17.10.2011, 15:44
bine ai venit ,savarinele arata super
la 17.10.2011, 16:42
delicioase!bine ai venit in gasca!
la 17.10.2011, 16:52
bune bune

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or