Scoici si caracatitaPostat de mihaelar63 in Fructe de mare Stiu , stiu !!! Veti spune,, Ce uratenie e caracatita asta , n-as manca nici moarta !'' Urata , urata dar ce bun gust are .Am luat o cutie ce cantarea doar 500 gr si cum era putin pentru 3 persoane am mai pus si o cutie cu midii langa ea . Se prepara foarte usor si repede . Inapoi la reteta |
chiar asa!
, ca mie imi plac toate vietuitoarele ce plutesc in apa, doar sunt peste
. Savuroase si delicioase! Abia astept sadegust si eu aceste delicatese
cum arata imi place.....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|