Scoici si caracatitaPostat de mihaelar63 in Fructe de mare Stiu , stiu !!! Veti spune,, Ce uratenie e caracatita asta , n-as manca nici moarta !'' Urata , urata dar ce bun gust are .Am luat o cutie ce cantarea doar 500 gr si cum era putin pentru 3 persoane am mai pus si o cutie cu midii langa ea . Se prepara foarte usor si repede . Inapoi la reteta |
vreau
)) exact asta mi-am spus
)) sa nu ma boscorodesti
(

si eu vroiam sa vin la masa

like pt comentarii
)))) eu tin mult la voi,asa ca va fac multe dulcegarii
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|