Sfintisori muntenestiPostat de RuxyRux in Dulciuri Astept cu drag aceasta sarbatoare an de an, imi aminteste de copilarie si de mucenicii deliciosi pe care ii facea mama. Inapoi la reteta |
si mie imi plac
ai mei sunt pe masa de aseara la uscat...imediat ii fac
deliciosi de altfel
....nici nu stiu ce sa zic....pt ce se fac mai exact?
an de an ii fac si abia ii astept...o puneam pe mama sa-i faca mereu cand eram mica asa tare imi placeau
dar in afara de aluat nu am facut eu nimic ieri
dar au zis ca ma mai intalnesc la anul cu asta
da la anul ii iau gata facuti
ca doar o data pe an ii facem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|