Smochine in siropPostat de adasev12 in Sirop / Compot s-au copt smochinele...asa ca azi am preparat smochine in sirop Inapoi la reteta |
...dar cert e faptul ca sunt din belsug peste tot
...da de ce n-ai voie?
si nici nu vrei sa stii de cata vreme visez la o tarta cu smochine proaspete, neee nu mai apuc in stilul asta
mi-e dor de smochinele proaspete
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|