Spaghete negrePostat de panacris in Spaghete Sper ca v-am suprins din nou! ;) Dupa atatea feluri de carne in ultimele zile,a venit randul acestor minunate spaghete cu aroma de sepie, sau mai bine spus cu cerneala de caracatita;) servite cu ulei de masline si parmezan.Ce poate fi mai simplu si savuros! Inapoi la reteta |
Sehr lecker!
Ori vreţi să trec la dietă cumva

)))))))))0
Pai asa mai exersez si eu germana
eu clar nu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|