Spirale ( de post)Postat de caroline in Mancaruri de post Numai bune cand ti-e pofta de ceva bun si tii post.Sunt atit de pufoase...le recomand si va servesc cu drag >:D Inapoi la reteta |
Foarte bune!
eu dau cafeluta dimineata
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|