Sturion cu mujdei de usturoiPostat de Ina in Peste Greu cu sturionul pana-l cureti,( mai ales daca esti scarbos :)) ). Dar cand il papi, mmmmmm.....si nici nu-ti bati capul cu oasele, pentru ca totul e doar zgarci :D Inapoi la reteta |
Cat despre curatat pestele, la mine il curata barbatamiu, ca altfel nu papa peste.
mihaelar63, nu am incercat asa. Brandusa, deobicei pun condiment special pentru peste, dar mai pun si delikat


. Sturionul cred ca de ziua mea-l facusem, cand nici nu visam sa ajung aici,la voi; mie-mi placea cum arata....si cum aparatul foto mi-e permanent la indemana....






si-o ...







5 furculite de la mine.


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|