Sturion cu mujdei de usturoiPostat de Ina in Peste Greu cu sturionul pana-l cureti,( mai ales daca esti scarbos :)) ). Dar cand il papi, mmmmmm.....si nici nu-ti bati capul cu oasele, pentru ca totul e doar zgarci :D Inapoi la reteta |
În titlu e sturion, la ingrediente apare păstrugă sau cegă
Până la urmă ce fel de pește ai folosit, sau e același pește denumit altfel în funcție de regiune???
Oricum arată bine, iar de gustos cred, nici nu se pune problema
La fel ca si nisetrul, care tot sturion este . Si morunul .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|