Sunculita cu boia

Postat de Bunica in Mezel de casa
22 Dec 2012 | 8193 vizualizari

Era la macelarie o bucata de cap de piept de porc putin impanata cu grasime.cum am vazut-o i-am spus lui Gusti ca vreau sa fac ceva bun cu ea.Zis si facut.

Inapoi la reteta

Comentarii (27)

la 22.12.2012, 18:50
ce fain arata!
la 22.12.2012, 18:51
A incercat-o Gusti si a zis ca e foarte buna!
la 22.12.2012, 18:52
Dacă pe cârnaţi scria mămăligă, şunca numai cu muştar, ori ceapă sau usturoi o văd Bravoo Buni
la 22.12.2012, 18:59
Ceapa sau usturoi sunt cele mai bune!
la 22.12.2012, 19:06
Mmmm, e super!
la 22.12.2012, 19:14
la 22.12.2012, 19:22
mmm la sunculita asta m-as infige si eu ca tare mult imi place
la 22.12.2012, 19:29
eu nu pap asa ceva...dar arata bine
la 22.12.2012, 19:41
la 22.12.2012, 19:42
buna mai este
la 22.12.2012, 19:50
delicioasa!
la 22.12.2012, 19:55
super buna
cat usturoi ai pus, ca nu-i trecut in ingrediente....?
la 22.12.2012, 19:57
Buni, imi face cu ochiul si mie o bucatica
la 22.12.2012, 20:14
o asa bunatate nu se refuza!!!
la 22.12.2012, 20:28
Multumesc adasev12! uitasem sa trec usturoiul la ingrediente

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or