Supă cu legume şi soia granulePostat de madi_marin in Supe Recunosc că nu am gătit cu soia prea des. Dar mi-am propus să mai gătesc şi de post. Aşa că pentru azi am făcut o supă cu legume şi soia granule care a ieşit foarte bună. Dacă vă place ideea, vă rog să încercaţi reţeta şi să îmi spuneţi dacă şi vouă v-a plăcut. Inapoi la reteta |
arata super
Nu am avut curajul sa gatesc cu soia pana acum!
Toate au un inceput!
sa stii ca e buna soia...eu chiar o sa mai gatesc cu ea...
daca faci supa sa-mi spui te rog daca ti-a placut...
e foarte buna supa...
dupa cum arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|