Supa de bulion cu taitei (fara carne)

Postat de nadina73 in Supe/Ciorbe
11 Iul 2010 | 22233 vizualizari

copii vroiau supa cu bulion cu taitei .................si asa la repezeala a iesit grozav

Inapoi la reteta

Comentarii (32)

la 11.07.2010, 14:55
Da' mai opreste-te, mamuca, nu ne lua toti galbenii!!!
la 11.07.2010, 16:35
iami...
la 11.07.2010, 17:41
ups ina nu vi iau mama vi dau voua da nu vrea sefu de cand am zis si daca nu sa vrut sau dus si alti vinvb sus ina
la 11.07.2010, 17:41
ina tu ai pile la sefu nu eu
la 11.07.2010, 17:45
rocsi tie nu iti dau ca e cu ciuperci proaspete
la 11.07.2010, 17:50
le scot afara
la 11.07.2010, 18:10
Intotdeauna la repezeala iese ceva bun
la 11.07.2010, 19:35
la 11.07.2010, 22:30
o trec la favorite si las si 5 furci! usoara si gustoasa!
la 11.07.2010, 22:47
Nadina si eu am vrut sa zic ca Ina, ca o fi vreo sarbatoare pe la voi de se mananca asa bine?Sau nu e criza? Nu te supara pe noi, da' atatea bunatati cate ai postat..... P.S. Ina, hai sa ne mutam in Spania
la 11.07.2010, 22:48
si 5 fucu, desigur!
la 12.07.2010, 00:13
Supica din asta mananca baitul meu.Este asa buna rece
la 12.07.2010, 08:13
Este o supa racoroasa
la 12.07.2010, 10:07
e o supa foarte gustoasa, usoara si racoritoare.....
la 12.07.2010, 15:26
O fi ea usoara,hranitoare,racoritoare.......dar mie nu-mi tine de foame!Sa o maninc asa...de fudulie!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or