Supa de bulion cu taitei (fara carne)
Postat de nadina73 in Supe/Ciorbe 11 Iul 2010 | 22233 vizualizari
copii vroiau supa cu bulion cu taitei .................si asa la repezeala a iesit grozav
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 11.07.2010, 14:55
Da' mai opreste-te, mamuca, nu ne lua toti galbenii!!! 
la 11.07.2010, 16:35
iami...

la 11.07.2010, 17:41
ups ina
nu vi iau mama vi dau voua da nu vrea sefu de cand am zis si daca nu sa vrut sau dus si alti vin


vb sus ina
la 11.07.2010, 17:41
ina tu ai pile la sefu nu eu


la 11.07.2010, 17:45
rocsi tie nu iti dau ca e cu ciuperci proaspete
la 11.07.2010, 17:50
le scot afara
la 11.07.2010, 18:10
Intotdeauna la repezeala iese ceva bun
la 11.07.2010, 22:30
o trec la favorite si las si 5 furci! 



usoara si gustoasa!
la 11.07.2010, 22:47
Nadina si eu am vrut sa zic ca Ina, ca o fi vreo sarbatoare pe la voi de se mananca asa bine?
Sau nu e criza?
Nu te supara pe noi, da' atatea bunatati cate ai postat.....









P.S. Ina, hai sa ne mutam in Spania
la 11.07.2010, 22:48
si 5 fucu, desigur!
la 12.07.2010, 00:13
Supica din asta mananca baitul meu.Este asa buna rece

la 12.07.2010, 08:13
Este o supa racoroasa
la 12.07.2010, 10:07
e o supa foarte gustoasa, usoara si racoritoare.....
la 12.07.2010, 15:26
O fi ea usoara,hranitoare,racoritoare.......dar mie nu-mi tine de foame!Sa o maninc asa...de fudulie!
COMENTEAZA