Supa de bulion cu taitei (fara carne)Postat de nadina73 in Supe/Ciorbe copii vroiau supa cu bulion cu taitei .................si asa la repezeala a iesit grozav Inapoi la reteta |


,dar pe timp de vara e grozava



comentam la la milte odata si uite ce am facut ciorba de fasole cu ciuperci



















e si o supa de criza sa zic asa


dar foarte buna





asat asa sa spele matele






))) sau Spania nu intra?
)))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|