Supa de cartofi cu morcovPostat de caroline in Supe Delicioasa... Inapoi la reteta |

Arata foarte bine! Si are o culoare!!!
... Eu cam strambam din nas deoarece nu prea imi plac supele-crema.Insa aceasta mi-a placut atit de mult incat sigur o voi prepara si altadata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|