Supa de pui cu galuste - Dukan
Postat de Criss in Supe 2 Apr 2014 | 10618 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 02.04.2014, 12:29
hmm tare buna trebuie sa fie , interesante galustele cu tarate de ovaz
la 02.04.2014, 12:33
gustoasa
la 02.04.2014, 12:36
E buna mai ales ca e dietetica.
Eu de doua luni tin dieta Dukan, am slabit 8 kg si sunt foarte multumita. Daca mai slabesc inca pe atat, o sa fiu bomba la vara.
la 02.04.2014, 12:40
Buna, buna!
la 02.04.2014, 12:40
Bun si mai ales sanatos !!!
la 02.04.2014, 12:44
Buna!!!
la 02.04.2014, 12:46
nteresant! Diferența între cea normală e doar la găluște se pare
la 02.04.2014, 12:47
Felicitări pentru răbdare, Criss, mă refer șa dietă
la 02.04.2014, 12:56
Preferata mea,supa de pui cu galuste,am sa incerc si aceasta varianta!
la 02.04.2014, 13:07
Foarte multa ambitie ai Criss!
Ma bucur pentru tine si-ti doresc multa sanatate!
la 02.04.2014, 13:12
Buna supa!
la 02.04.2014, 13:22
Multumesc mult dragelor.
la 02.04.2014, 13:23
Corina, multumesc mult. Trebuia sa fac ceva, pentru ca altfel situatia risca sa scape de sub control.
la 02.04.2014, 13:24
Panacris, da, diferenta e la galuste dar si la faptul ca supa se prepara din carne de pui slaba, fara grasime.
COMENTEAZA