Supă de pui cu tăiţeiPostat de ionix in Supe O supa simplu de facut si foarte buna... Inapoi la reteta |

@Teo... stiuuu, e o mare prostie ca nu le pap dar, vorba Elei, numai cand le simt in gura imi vine sa vomit
asta e si vina copilariei... am ramas cu sechele
pupici

si o mananc cu placere



@Corina... te invit si pe tine la o portie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|