Supă de pui cu tăiţeiPostat de ionix in Supe O supa simplu de facut si foarte buna... Inapoi la reteta |
Ai uitat de patrunjel in farfurie
eu urasc patrunjelul 
, tocat marunt si fiert il pot inghiti, altfel nu... am avut si de galuste cu gaina, buna buna... supele-mi plac, ciorbele nu prea... nu-mi plac legumele, doar morcovii 
am fost un copil taaaaaaaaaaare rau 
eu imi luam peste mana mereu la cresa 
Daca-s tocate marunt...mai merge. Dar nu intotdeauna.


seamana cu mine
asa-s si yo
sa stii ca poti sa-i pedepsesti cat vrei si tot ca ei o sa fie, adica fara legume pe viata







. Buna supica ta Ionix
fara bos, fa un sacrificiu 

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|