Taitei de casa
Postat de Dea_Dea in Paste 1 Mai 2013 | 6359 vizualizari
Este o reteta de la bunica mea, pe care m-a invatat sa o fac . Sunt taiati din cutit si intinsi cu sucitoarea.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 01.05.2013, 10:00
Foarte buni!
la 01.05.2013, 10:03
Exact asa ii face si bunica mea
la 01.05.2013, 10:12
Lavi si eu de la bunica i-am invatat sa ii fac
la 01.05.2013, 10:24
si noi face acasa la fel- taieitei adevarati le zic eu
la 01.05.2013, 10:29
Cookie ai dreptate , chiar adevarati
la 01.05.2013, 10:47
Bravo harnicut-o!!!
la 01.05.2013, 10:50
Sunt asa gustosi!
la 01.05.2013, 10:54
n-am facut niciodata! Dar pe tine te felicit, esti tare vrednica....
la 01.05.2013, 11:03
si mama face aproape in fiecare duminica
sunt foarte buni
la 01.05.2013, 11:06
Multumesc dragilor
la 01.05.2013, 11:54
buni
la 01.05.2013, 12:17
cu lapte merg foarte bine.....mmmmmm ce ma fac mi-au venit poftele trebuie sa ies de aici.....
COMENTEAZA