Taitei de casa

Postat de Dea_Dea in Paste
1 Mai 2013 | 6359 vizualizari

Este o reteta de la bunica mea, pe care m-a invatat sa o fac . Sunt taiati din cutit si intinsi cu sucitoarea.

Inapoi la reteta

Comentarii (28)

la 01.05.2013, 10:00
Foarte buni!
la 01.05.2013, 10:03
Exact asa ii face si bunica mea
la 01.05.2013, 10:12
Lavi si eu de la bunica i-am invatat sa ii fac
la 01.05.2013, 10:24
si noi face acasa la fel- taieitei adevarati le zic eu
la 01.05.2013, 10:29
Cookie ai dreptate , chiar adevarati
la 01.05.2013, 10:41
la 01.05.2013, 10:47
Bravo harnicut-o!!!
la 01.05.2013, 10:50
Sunt asa gustosi!
la 01.05.2013, 10:54
n-am facut niciodata! Dar pe tine te felicit, esti tare vrednica....
la 01.05.2013, 11:03
si mama face aproape in fiecare duminica sunt foarte buni
la 01.05.2013, 11:06
Multumesc dragilor
la 01.05.2013, 11:45
la 01.05.2013, 11:52
la 01.05.2013, 11:54
buni
la 01.05.2013, 12:17
cu lapte merg foarte bine.....mmmmmm ce ma fac mi-au venit poftele trebuie sa ies de aici.....

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or