Taitei de casa Laura Laurentiu
Postat de mitinita in Paste 17 Aug 2011 | 6269 vizualizari
Reteta perfecta de taitei de casa, tehnica mai trebuie sa o perfectionez eu.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 17.08.2011, 12:10
inca nu am facut
la 17.08.2011, 12:57
Nimic nu se compara cu taieteii de casa!
la 17.08.2011, 14:02
Miti,ce buni sunt la supica
la 17.08.2011, 15:17
cei mai buni!
la 17.08.2011, 18:27
foarte buni
la 17.08.2011, 20:12
Si eu fac aceeasi reteta si ies deliciosi
Tehnica mea imbunatatita consta in folosirea masinii de taitei
la 17.08.2011, 21:53
ca o adevarata gospodina
la 17.08.2011, 22:00
va multumesc si va pup pe toate
vai dar nu pup nici un baiat
la 17.08.2011, 23:14
Ah, ce bineeee!
De mult doream cantitatile exacte pentru taitei
la 17.08.2011, 23:37
rocsi,pai nu ar fi bine sa sugeram sa fie si statutul de gospodina la gradele bucatarasilor
la 17.08.2011, 23:38
bunica.cantitatile astea le tin minte si in somn,usor de retinut
la 18.08.2011, 22:35
Exceptional
si-acum o vad pe mama in bucatarioara noastra micuta facand taitei sa puna la supa de gaina de tara
COMENTEAZA