Taitei de casa picanti
Postat de adnia in Paste 3 Ian 2013 | 4991 vizualizari
Zilele trecute am avut o cerere speciala pt acesti taietei si m-am apucat de ei gandindu-ma ca e o idee buna, oare de ce nu m-oi fi gandit si eu la asta? E o combinatie inedita, se poate folosi in multe mancaruri, inclusiv supa si nu mai e nevoie sa adaugi prea multe alte condimente. Si....marea surpriza a venit din partea ajutorului meu din bucatarie, soricelul meu care a fost extrem de incantat de idee si mi-a declarat ca vrea sa-i impartim neaparat cu el!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 03.01.2013, 22:07
nu ar fi mai usor sa ne dai adresa blogului ?
la 03.01.2013, 22:09
am voie s-o postez aici?
la 03.01.2013, 22:16
adnia dar iti poti inscrie blogul...vezi pe pagina principala in dreapta mai pe la mijloc.iti poti inscrie blogul in catalogul blogurilor...
la 03.01.2013, 22:19
pai eu credeam ca l-am inscris deja...sau cel putin eu pot vedea ca apare...voi nu?
la 03.01.2013, 22:22
nici nu m-am uitat
...
la 03.01.2013, 22:24
ce idee faina
la 03.01.2013, 22:25
adnia...sper ca stii de gluma
la 03.01.2013, 22:27
eu zic ca da
la 03.01.2013, 22:32
la 03.01.2013, 23:28
buni
la 04.01.2013, 02:46
Faină treabă! O să-i încerc.
la 04.01.2013, 09:13
super ideea! Felicitari
la 04.01.2013, 10:47
Sunt buni pregatiti in casa
COMENTEAZA