Tarta cu mere si crema de vanilie
Postat de Poliana in Prajituri 21 Feb 2013 | 9590 vizualizari
O tarta buna de tot ce combina foarte bine doua ingrediente delicate: merele si vanilia. Se da gata foarte repede :))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 21.02.2013, 08:43
La fix, la fix pentru ora asta, la o cană cu ceai
la 21.02.2013, 08:55
si eu tot tarta cu mere de dimineata,foarte buna
la 21.02.2013, 08:57
perfecta combinatia
la 21.02.2013, 08:59
buuun
la 21.02.2013, 09:16
foarte buna!
la 21.02.2013, 09:41
vaaaaaaai cum arata 
la 21.02.2013, 09:46
cred ca si eu as putea-o da gata foarte repede
la 21.02.2013, 10:21
Un deliciu! Vad ca doar o felie ai taiat, inseamna ca daca ma grabesc, primesc si eu una?
la 21.02.2013, 11:23
Un adevarat deliciu aceasta prajitura
la 21.02.2013, 11:36
hmmm
la 21.02.2013, 12:35
deliciu
la 21.02.2013, 13:54
arata nemaipomenit, iar combinatia cred ca te face sa te lingi pe degete
la 21.02.2013, 14:03
Delicios!
la 21.02.2013, 14:51
ce bine arata
COMENTEAZA