Tarta fina cu capsuni si bezeaPostat de ela in Prajituri
Inapoi la reteta
|


dar nu de la jambiere,ca raman unii desculti

da,rocsi primesti una mare de tot
si pt mariana ca acus apare





a mai ramas ceva Ela?

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|