Tarta fina cu capsuni si bezea

Postat de ela in Prajituri
24 Mai 2010 | 9422 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (106)

la 24.05.2010, 09:57
Super tarta! Cre' ca ati mancat voi tot, asa ca nu mai cer.
la 24.05.2010, 09:58
poti sa ceri ca mai este,am gustat doar din ea
la 24.05.2010, 09:59
miha azi nu te pun sa iti faci
la 24.05.2010, 10:07
Ok...atunci 3 portii va rog.
la 24.05.2010, 10:08
deschide geamul ca le-am trimis cu prastia
la 24.05.2010, 10:12
Tu unde-ai gasit elastic pentru prastie?
la 24.05.2010, 10:13
a facut rost cristi ca si-a facut prastie pt pisici dar nu de la jambiere,ca raman unii desculti
la 24.05.2010, 10:28
super ela super...sper k eu primesc o portie mare...voi mai usurel da?
la 24.05.2010, 10:34
da,rocsi primesti una mare de tot
la 24.05.2010, 10:34
eu primesc ceva?.........sau mai uitat?.................super arata si dau 5 furcu..................
la 24.05.2010, 10:42
si pt tine medi si pt mariana ca acus apare
la 24.05.2010, 10:57
Si eu vreau,mai ai?
la 24.05.2010, 10:58
multumesc, ela..............
la 24.05.2010, 17:51
a mai ramas ceva Ela?
la 24.05.2010, 22:27
Mena sigur a ramas si pt tine

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or