Tarta fina cu capsuni si bezea
Postat de ela in Prajituri 24 Mai 2010 | 9422 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (106)
la 25.05.2010, 00:37
da ela sigur ai lasta farfuria goala
la 25.05.2010, 00:39
nadina mai este ca nu am avut timp sa mancam azi acasa
la 25.05.2010, 00:39
mai daca manci la rastaurant
la 25.05.2010, 00:40
de fapt scuze ai fost invitata la restauranta se scumpul tau sotior
la 25.05.2010, 00:41
dorinta mea e lege pt sotul meu

la 25.05.2010, 00:43
da stiu ela 

asta e din dragoste orice sot asa face din cand in cand cu sotia lui nu?

la 25.05.2010, 00:43
am iesit si noi azi impreuna,ca de obicei nu prea reusim
am fost la manastire,in vizita la prieteni si apoi la mac
la 25.05.2010, 00:43
bravo cristi 

la 25.05.2010, 00:44
ia ha zi la ce manastire ai fost?
la 25.05.2010, 00:44
dar ela ia sati si magazinu sa nu zici ca l-ai inchis ca nu cred

la 25.05.2010, 00:46
am inchis azi mai devreme,am fost la manastire la sag,este foarte frumos
la 25.05.2010, 00:47
sag ce e asta ela nu intelg,ce manastire e sag?
la 25.05.2010, 00:48
ela de atata rasfat cat ai primit azi deja e bai cu tine
la 25.05.2010, 00:50
Sag este o comuna din apropierea timisorii,unde se afla o manastire foarte frumoasa
la 25.05.2010, 00:54
am intels am crezut ca nu ai scri toata denumirea ,e ok
COMENTEAZA