Tarta LinzerPostat de timea in Prajituri Nu stiu cum de nu am postat pana acum reteta aceasta. E printre primele retete postate pe blogul meu, deci nu imi cereti ca nu am :). Inapoi la reteta |
; Zoia
.
dar tarta e buna tare
ca voiam sa-ti cer pentru maine la cafea
) se vede ca e veche si dupa poze. Dar oricum doar virtual ne servim deci cu drag
Arata foarte bine si cred ca e si foarte gustoasa!
; Motan

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|