Tiramisu reţeta cu fructe
Postat de pusikmea in Torturi 15 Mai 2010 | 8490 vizualizari
Tiramisu reţeta cu fructe
pe cat de rapid, pe atat de gustos....sa stiti ca e mult mai frumos in realitate :(........
Inapoi la reteta
|
Comentarii (125)
la 15.05.2010, 20:50
am pus furculitele,am luat o imbucatura si ma duc la prajitura mea cu capsuni
sa vad ce o iesi
la 15.05.2010, 20:52
vreau si eu ...ador pepenele rosu...



la 15.05.2010, 20:57
ms ela...eu sunt suparata ca nu am reusit sa-l fac inainte sa se intunece si a iesit asa urat in poza 
la 15.05.2010, 20:58
serveste rocsi..si mie imi place mult mult de tot pepenele rosu





la 15.05.2010, 20:59
ela sa ne arati in seara asta ce a iesit, cu siguranta nu poate sa iasa decat f bun
la 15.05.2010, 21:03
nu e adevarat pusikmea iti iesi bine pozele
la 15.05.2010, 21:05
nu-mi iesi rocsi si mi-e ciuda de mor, ca la cat e de bun arata jalnic
la 15.05.2010, 21:06
auzi da vad ca tu esti sin falticeni, da vorbesti olteneste
la 15.05.2010, 21:12
nu e adevarat iesi bine iti zic eu...da nu prea vorbesc graiul meu moldiovenesc nu?cred k e din cauza k prietenul meu e din ardelean dar e din mama olteanca si tata ardelean dar el s-a nascut si a crescut in ardeal...si cred k din cauza lui mai vorbesc asa..si mai am prietene din oltenia si alte zone si cred k din cauza lor m-am obisnuit sa pronunt unele cuvinte ca la ele...
la 15.05.2010, 21:13
dar vorbesc normal in rest...insa nu prea moldoveneste...
la 15.05.2010, 21:13


eu observai sa sti ca sunt olteanca 100%
la 15.05.2010, 21:14
cati ani ai rocsi?
la 15.05.2010, 21:15
aaaaaaaaa...de asta ...ce sa fac dak am atatea zone prin jurul meu e clar k ma obisnuiesc unele cuvinte sa le vorbesc ca ei
la 15.05.2010, 21:16
de ce ma intrebi cati ani am?
la 15.05.2010, 21:17
pari micuta
COMENTEAZA