Tiramisu reţeta cu fructe
Postat de pusikmea in Torturi 15 Mai 2010 | 8490 vizualizari
Tiramisu reţeta cu fructe
pe cat de rapid, pe atat de gustos....sa stiti ca e mult mai frumos in realitate :(........
Inapoi la reteta
|
Comentarii (125)
la 15.05.2010, 22:55
mai rau iti faci sincer cu regimul parerea mea...incearca sa nu mananci seara dupa 6,7 doar fructe ,un iaurt si zic ca iti va fi mai bine...dar cu regimul nu sunt deacord
la 15.05.2010, 22:56
pai pot sa nu manac
atunci ma ia foamea mare, uite de ex acum sunt moarta de foame, insa m-am abtinut, dar parca vad ca pana ma bag la somn dau o tura pe la frigider
la 15.05.2010, 23:00
si incearca ti-am zis sa mananci un fruct,un iaurt sau ia-ti chestii de rontait covrigei,pufuleti si atat...noi asa procedam si ne simtim bine...daca mananc seara ma simt super incarcata dar asa imi e bine...
la 15.05.2010, 23:02
incerc rocsi, mereu incerc, cateodata reusesc, cateodata nu....sper sa vina ziua in care sa fiu iar multumita de mine, pana atunci ma mai plang si eu pe ici pe colo, ca poate asa mai slabesc si eu 
la 15.05.2010, 23:04
da cine stie..poate e si asta o metoda..o cura ceva cine stie
la 15.05.2010, 23:09
pai mai stii ce metode de slabire or mai fi...astia pe zi ce trec gasesc mai multe asa ca maine poimaine se demonstreaza si ca prin simplul fapt k t plangi slabesti
la 15.05.2010, 23:10
bai ce bn ar fi, Doamne ajuta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
la 15.05.2010, 23:11
sa fie primit
la 15.05.2010, 23:11
ruga ta
la 15.05.2010, 23:12
aleluiaaaa!!!!!!!
la 15.05.2010, 23:13

la 15.05.2010, 23:16
hai ca am luat-o razna, pe aratura
la 15.05.2010, 23:19
mai glumim si noi ce sa facem toata ziua la cratita ...mai uitam de toate aici
la 15.05.2010, 23:21
chiar ca uit pe moment de toate, rad aici singura si ma intreana sotul ce am


COMENTEAZA