Tiropitakia (Placintele cu branza)
Postat de doralinda72 in Aperitive / Garnituri 15 Ian 2013 | 9017 vizualizari
Asa cum v-am obisnuit, alta reteta greceasca! Foarte buna!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (42)
la 15.01.2013, 12:11
prima venita prima servita
la 15.01.2013, 12:17
Ce foame mi s-a făcut. Se vede că-i prânzul. Felicitări Dora, arată minunat
la 15.01.2013, 12:46
super faine, arata tare apetisant. Imi plac foile, sunt super faine
la 15.01.2013, 13:01
Asa e andreea!!!
la 15.01.2013, 13:01
Multumesc padre! Si mie mi-e o foame de lup!!!
la 15.01.2013, 13:02
Multumesc laura!
la 15.01.2013, 13:05
eu nu vreau
la 15.01.2013, 13:30
sigur sunt bune
la 15.01.2013, 13:33
Nu vrei timea?! Te-ai suparat pe mine?!
la 15.01.2013, 13:34
Motanel, dia, multumesc frumos!!
la 15.01.2013, 13:34
Dia, tie ti-am rezervat un desert!
la 15.01.2013, 13:40
e buna ideea ptr impresionat musafirii.
la 15.01.2013, 13:41
Nu Dora
Arata f bine, dar eu nu mananc branzeturi
la 15.01.2013, 13:56
te pacaleste, Dora! Timea este innebunita dupa branza, este dependenta, dar isi ascunde dependenta
)))
COMENTEAZA