la 15.01.2013, 22:09 Anna, antohya, gabytza, va multumesc frumos!
la 15.01.2013, 22:09 Ruxy, esti o dulce!!! Multumesc mult!
la 15.01.2013, 22:10 Elena, bya, ioana, multumesc frumos ptr aprecieri!
la 16.01.2013, 14:50 Bune or fi...
la 16.01.2013, 16:09 Sunt bune simona, daca iti place branza! La noi in constanta e foarte obisnuita placinta cu branza( placinta dobrogeana, ce imi mai place!!!)
la 16.01.2013, 19:54 Orice este cu branza imi place...o sa incerc si eu reteta ta.