Tocană de berbecuț
Postat de panacris in Oaie 27 Ian 2013 | 8658 vizualizari
O mâncare sățioasă și gustoasă!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 27.01.2013, 16:03
Cum ar zice Vladimir, asta da mâncare sănătoasă
Mămăligă şi viteză la lingură, asta-i trebuie.
Îmi place şi farfuria
la 27.01.2013, 16:04
Mancare romaneasca in farfurie romaneasca!
la 27.01.2013, 16:06
Si noi am papat pastrama la ceaun , cu mamaliguta
Da' n-am avut farfurie de lut
Buna mancarica
la 27.01.2013, 16:18
ce bine arata acolo in farfurie
la 27.01.2013, 16:21
foarte bun
la 27.01.2013, 16:28
buna papa ai facut zmeilor
sa aiba putere
la 27.01.2013, 16:31
Delicios!
la 27.01.2013, 16:39
Din asta nu refuz !
la 27.01.2013, 16:50
buna
la 27.01.2013, 16:56
gustooos
la 27.01.2013, 17:35
fain arata
la 27.01.2013, 17:40
Sățioasă și savurosă! 

COMENTEAZA