Tocană de berbecuț

Postat de panacris in Oaie
27 Ian 2013 | 8658 vizualizari

O mâncare sățioasă și gustoasă!

Inapoi la reteta

Comentarii (23)

la 27.01.2013, 16:03
Cum ar zice Vladimir, asta da mâncare sănătoasă Mămăligă şi viteză la lingură, asta-i trebuie.
Îmi place şi farfuria
la 27.01.2013, 16:04
Mancare romaneasca in farfurie romaneasca!
la 27.01.2013, 16:06
Si noi am papat pastrama la ceaun , cu mamaliguta
Da' n-am avut farfurie de lut Buna mancarica
la 27.01.2013, 16:18
ce bine arata acolo in farfurie
la 27.01.2013, 16:21
foarte bun
la 27.01.2013, 16:23
la 27.01.2013, 16:28
buna papa ai facut zmeilor sa aiba putere
la 27.01.2013, 16:29
la 27.01.2013, 16:31
Delicios!
la 27.01.2013, 16:39
Din asta nu refuz !
la 27.01.2013, 16:50
buna
la 27.01.2013, 16:56
gustooos
la 27.01.2013, 17:35
fain arata
la 27.01.2013, 17:40
Sățioasă și savurosă!
la 27.01.2013, 17:40

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or