Tort cu capsuni si ciocolata
Postat de privatelaura in Torturi 19 Iun 2015 | 13593 vizualizari
Capsuni si ciocolata, combinatie delicioasa!
Dar incercati "sa strecurati" si niste menta in combinatie, iese demential!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 19.06.2015, 16:19
frumos
la 19.06.2015, 16:22
arata bestial , vreau si eu unul 

la 19.06.2015, 16:26
Huoooooooooooooooooooooooooo,asta-i crima si pedeapsa...


la 19.06.2015, 16:28
Subscriu HUUUUUOOOOOO
la 19.06.2015, 16:43
Arata extraordinar de bine, iar gustul sigur e pe masura
la 19.06.2015, 16:49
Maaaaama cum arata ! Nici nu e bun ca...ingrasa. Laura ne omori !
la 19.06.2015, 16:55
Laurici cu ce ți-am greșit?
Delicios!
la 19.06.2015, 18:32
ce frumos este!
la 19.06.2015, 18:44
criminal tortul asta!
la 19.06.2015, 19:30
WOW ... !!!
la 19.06.2015, 20:58
frumos tort
la 19.06.2015, 21:02
Nu mai zic nimic, ca e prea waw
la 19.06.2015, 21:19
Data viitoare sa-l faci mai mare
muah!
COMENTEAZA