Tort cu ciocolata si lapte batutPostat de postavaru in Torturi Tortul acesta l-am facut pentru soacra mea, care si-a serbat de curand ziua de nastere. Iar pentru ca il postez astazi vreau sa urez tuturor sarbatoritilor (Mihaele, Gabriele si... mie :) ) multa sanatate si fericire!!! Inapoi la reteta |
La multi ani! tie
sanatate si noroc....dar mai esti si miha sau gabi?
tortul ....normal ca-i super
un tort delicios..la multi ani soacrei
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|