Tort cu ciocolata si lapte batutPostat de postavaru in Torturi Tortul acesta l-am facut pentru soacra mea, care si-a serbat de curand ziua de nastere. Iar pentru ca il postez astazi vreau sa urez tuturor sarbatoritilor (Mihaele, Gabriele si... mie :) ) multa sanatate si fericire!!! Inapoi la reteta |
La multi ani !
chiar nu stiam
. Dar sa canti frumos ca eu nu te pot ajuta, ca sunt tare ragusita
iar am pus-o
sa te faci bine cat mai repede
tortul este grozav
fa-te bine repejor ca mi-i nevoie de tine aici
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|