Tort cu ciocolata si lapte batutPostat de postavaru in Torturi Tortul acesta l-am facut pentru soacra mea, care si-a serbat de curand ziua de nastere. Iar pentru ca il postez astazi vreau sa urez tuturor sarbatoritilor (Mihaele, Gabriele si... mie :) ) multa sanatate si fericire!!! Inapoi la reteta |
si tortul tare bun
frumos tort si delicios!!
La multi ani, sanatate si sa fii iubita !
la multi ani
Multa sanatate si tot ce isi doresc sarbatoritii de azi!
Foarte frumos tortulet si cred ca si bun....
am salvat si eu reteta....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|