Tort cu mango si capsuniPostat de Anamaria7 in Torturi Uite ca merge bucataritul si in bucataria altuia! Am facut acest tort intr-o bucatarie vieneza, ca surpriza pentru un coleg de munca ce va pleca in curand din firma. Intr-un cuptor vechi si cu un mixer batran, se pare ca uneori lucrurile pot iesi mai bine; prietenii si prezenta lor vesela conteaza mai mult :) Inapoi la reteta |
l-am facut si am si plecat inapoi in Romania
dar mi s-a spus ca e miiinunat
si mai este inca! cine vrea sa mearga pana in Viena la o felie?




am avut noroc de fructe bine coapte, conteaza enorm
va pup! sa aveti o duminica minunata



ce bine arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|