Tort cu mere
Postat de alba_zori in Torturi 17 Apr 2012 | 4167 vizualizari
Acest tort face parte din categoria primelor facute cu mere,este un tort rustic dar fraged si tare imbatator de la lichior,foarte bun,deci va indemn sa faceti si voi cand aveti cateva mere in casa!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 17.04.2012, 19:14
sunt prima si ma servesc cu o felie de tort care cred ca este foarte bun
la 17.04.2012, 19:28
imi place mult
la 17.04.2012, 19:43
multumesc mult,e chiar foarte bun,chiar daca nu e asa de frumos,dar compenseaza gustul intr-adevar
la 17.04.2012, 20:24
super tort
la 17.04.2012, 20:42
"Daca servim calda ne imbatam de la lichior"
ce haioasa esti!
la 17.04.2012, 20:52
bun bun
la 17.04.2012, 21:46
cu siguranta foarte bun
la 17.04.2012, 22:23
imi place
la 17.04.2012, 23:23
bun bun
la 18.04.2012, 00:02
ce m-ai facut sa rad mai Miha,e haioasa fraza,multumesc
la 18.04.2012, 09:21
bun bun
la 18.04.2012, 10:23
bun
la 18.04.2012, 10:50
Vin si eu la o portie mica
la 18.04.2012, 10:55
bun,bun
COMENTEAZA