Tort de merePostat de Alinutza80 in Torturi Acest tort l-am facut de ziua mea si a fost foarteeee bunnnn! Inapoi la reteta |
Inca o data LA multi ani!!!
la multi ani !

Tortul arat super
super felicitati arata si ma bucur ca am vazut reteta ta pt ca mi-a amintit de reteta mea preferata de tort si cu care ne rasfata mereu mama si care mai apoi a avut succes si la mine
,,,chiar nu stiam ce tort sa fac pt sarbatoritul nostru de vineri si cum aici e tinutul merelor,capsunilor si cireselor nu eram inca hotarata ce sa fac...sa ca am sa revin si eu cu reteta mea
..
La multi ani si sarbatoritului vostru

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|