Tort de mere

Postat de Alinutza80 in Torturi
14 Mai 2012 | 5570 vizualizari

Acest tort l-am facut de ziua mea si a fost foarteeee bunnnn!

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 14.05.2012, 18:29
Foarte bun tortula acesta! stiu pt ca si eu l-am facut .
la 14.05.2012, 18:34
la 14.05.2012, 19:17
la 14.05.2012, 19:39
la 14.05.2012, 19:41
Sincer, nu prea ma dau in vant dupa tort de mere, am crescut cu ideea ca doar "amaratii" fac tort de mere! Fara suparare. Trebuie sa/mi schimb mentalitatea! Tortul creat de tine imi schimba ideea inoculataL/am pus la favorite!
la 14.05.2012, 19:53
Cris
la 14.05.2012, 19:54
Motan la Oale
la 14.05.2012, 19:55
Panacris sa sti ca e foarte bun si chiar merita sa incerci
la 14.05.2012, 20:04
Unul din cele mai gustoase torturi
la 14.05.2012, 20:08
la multi ani
la 14.05.2012, 20:23
sunt sigura ca e foarte bun tortul!
la 14.05.2012, 20:28
La Multi Ani cu bucurii si tortul este foarte bun
la 14.05.2012, 20:49
La multi ani! Foarte bun tortul!
la 14.05.2012, 21:03
La multi ani!
la 14.05.2012, 21:06
e foarte bun genul asta de tort mi-am propus sa-l fac si eu
inca o data La multi ani Alinutza

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or