la 14.05.2012, 18:29 Foarte bun tortula acesta! stiu pt ca si eu l-am facut .
la 14.05.2012, 18:34
la 14.05.2012, 19:17
la 14.05.2012, 19:39
la 14.05.2012, 19:41 Sincer, nu prea ma dau in vant dupa tort de mere, am crescut cu ideea ca doar "amaratii" fac tort de mere! Fara suparare. Trebuie sa/mi schimb mentalitatea! Tortul creat de tine imi schimba ideea inoculataL/am pus la favorite!
la 14.05.2012, 19:53 Cris
la 14.05.2012, 19:54 Motan la Oale
la 14.05.2012, 19:55 Panacris sa sti ca e foarte bun si chiar merita sa incerci
la 14.05.2012, 20:04 Unul din cele mai gustoase torturi
la 14.05.2012, 20:08 la multi ani
la 14.05.2012, 20:23 sunt sigura ca e foarte bun tortul!
la 14.05.2012, 20:28 La Multi Ani cu bucurii si tortul este foarte bun
la 14.05.2012, 20:49 La multi ani! Foarte bun tortul!
la 14.05.2012, 21:03 La multi ani!
la 14.05.2012, 21:06 e foarte bun genul asta de tort mi-am propus sa-l fac si eu
inca o data La multi ani Alinutza