Tort de mere cu cremă de zahăr ars- pentru cel mai bun soţ din lumePostat de ionix in Torturi cel mai bun tort, aşa a spus soţul meu :) Inapoi la reteta |
Si sa va iubiti mereu.
Sa fiti fericiti impreuna!
cu sanatate si fericire imreuna pana la adanci batraneti
super tortuletul
Sa va iubiti mult
si iubiti-va multttt!!!
La multi ani sotului tau si sa fiti fericiti !
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|