Tort Mikey Mouse cu cremă de lămâie
Postat de anomisana in Torturi 7 Feb 2012 | 6858 vizualizari
Tot pentru aniversarea Casandrei, am făcut un tort şi pentru acasă, de data asta cu cremă de lămâie, iar personajul principal tot Mikey Mouse.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 07.02.2012, 15:59
ai un talent deosebit draga mea
la 07.02.2012, 16:04
Ce frumos ti-a iesit Mickey, si baietelului meu ii place foarte mult! La multi ani Casandrei!
la 07.02.2012, 16:42
fain tortul
la 07.02.2012, 17:28
Eu nu ma bag la comentarii pentru ca nu stiu decat sa mananc .M-a lasat cu gura cascata .
la 07.02.2012, 17:51
Mutulica Eu nu ma bag la comentarii pentru ca nu stiu decat sa mananc .M-a lasat cu gura cascata .
va sa zica de-asta imi esti??
si cum vroiai sa ma-nveti sa gatesc,Ha?
la 07.02.2012, 19:31
))
la 07.02.2012, 22:46
Sunteţi amabili şi hazoşi. Vă iubesc din tot sufletul. Iar acum că am venit acasă, mă apuc de postat şi reţetele la cele 2 torturi.
la 20.02.2012, 00:20
da...multa migala si pricepere trebuie sa ai, cand faci asa ceva.felicitari !
la 04.03.2012, 09:33
F frumos !
la 04.03.2012, 10:42
LA multi ani cu sanatate si fericire!!
la 04.03.2012, 11:20
La multi ani!
la 04.03.2012, 11:21
La multi ani
la 04.03.2012, 23:02
La multi ani!
O viata frumoasa,cu bucurii si sanatate!
la 05.03.2012, 12:01
Multumesc frumos pentru urari si pentru flori. Sunteti fenomenali .
la 14.03.2012, 17:20
ce frumos e!imi place mult[bs11]
COMENTEAZA