Tort panda cu 2 creme

Postat de goldielocks in Torturi
21 Feb 2011 | 9786 vizualizari

Tort panda si o mega-extra petrecere!Pe 8 februarie a fost ziua de nastere a celei mai dragute surori din intreaga lume(si nu exagerez deloc!) si i-am pregatit la cerere un tort panda cu crema de finetti.A fost very easy to make and we had fun 2gether.Tot atunci i-am facut si niste tartine cu pasta de sardele(reteta alta-data),tartine cu unt si muschi file si gratar de pui si cam asta a fost meniul,ehh se pare ca pustii de 5 ani nu sunt chiar atat de pretentiosi pe cat par,ii poti pacali cu ceva colorat si frumos aranjat.

Inapoi la reteta

Comentarii (26)

la 21.02.2011, 21:20
sunt primaaaaaaa
La multi ani si sa creasca mare !!! ce dragalas e tortuletul ! bravo
la 21.02.2011, 21:22
ii urez la multi ani tortul ti-a iesit minunat
la 21.02.2011, 21:24
multumesc mult de tot pt urari,abia astept sa se faca mare,mare ,sa o duc de manuta la scoala si sa-i impletesc codite,pana sa apara in viata mea nu stiam ca poti iubi atat de mult,a FOST CEL MAI FRUMOS CADOU EVER,ATAT pt mn cat si pt parinti mei
la 21.02.2011, 21:26
esti cea mai buna surioara din lume,ai scris atat de frumos despre ea
la 21.02.2011, 21:32
sa creasca mare si sa aibe noroc tortul....super
la 21.02.2011, 21:37
la 21.02.2011, 21:55
Ooo ce minunat!! Sa va bucurati una de alta sa fiti sanatoase !!!!
la 21.02.2011, 22:10
La multi ani cu sanatate si sa creasca mare super tort, mi-ar fi placut si mie o feliuta
la 21.02.2011, 22:29
Delicios tortul La multi ani printesei frumoase
la 21.02.2011, 22:40
foarte tare! la multi ani surioarei
la 21.02.2011, 22:45
la multi ani surioarei. Sa creasca mare si sa aiba parte numai de bucurii
la 21.02.2011, 22:51
La multi ani surioarei si multa fericire!!!
Tortul este super
la 21.02.2011, 22:59
foarte frumos tortul..si bun bun..sa fie sanatoasa si surioara si tu sa papati torturi din astea bune bune..la multi ani!
la 21.02.2011, 23:12
La multi ani surioarei tale dragi si maruntica mea face in curand 5 ani si si pe ea o pacalesc cu decoratiuni...astept si restul retetelor
la 22.02.2011, 00:00
La multi ani,esti o sora minunata
Si tortul e frumos si bun..

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or