Tortul toamnei
Postat de Angelica in Torturi 1 Mar 2013 | 14455 vizualizari
Tortul toamnei este un tort perfect pentru familie,pentru musafiri si pentru toti cei care vor oricand sa surprinda sau, pur si simplu sa savureze un desert cu iz de toamna!
Enjoy!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (44)
la 02.03.2013, 18:42
superb
la 02.03.2013, 22:30
Multumesc frumos tuturor!
Bunica ati fost tare amuzanta
.
Va mai aduceti aminte de mine?De fata cu parul rosu ,cand ati baut cafeaua cu bucatarasele la Bucuresti ?
Cele bune!
la 02.03.2013, 23:05
felicitari! Grozava creatia...
la 03.03.2013, 00:33
Un tort superb , iti incanta privirea , iar combinatia de gusturi e nemaipomenita , nu am mai vazut ceva atat de frumos
la 04.03.2013, 08:07
Felicitari!
la 07.03.2013, 09:30
Multumesc frumos tuturor pentru aprecieri!
la 23.03.2013, 22:02
super
la 03.10.2013, 01:51
Doamne, cum arata!! Felicitari, esti o adevarata profesionista!
la 04.10.2013, 09:56
Multumesc frumos Xana!Ma bucur ca iti place
Te pup!
la 14.11.2013, 13:43
ce frumos arata
la 14.09.2014, 09:01
Ce frumoos!
la 20.09.2014, 11:24
Multumesc fetelor, ma bucur tare mult ca va place!
Va pup cu dra!
la 26.10.2017, 16:23
Superb!!
COMENTEAZA