Valdostana cu piept de puiPostat de miha in Pui
Inapoi la reteta
|






cu ciuperci
e direct la favorite....
Deja e coada aici la tine Miha....


arata grozav
si tocmai mi-ai oferit sursa de inspiratie pentru meniul de azi
dar nu inainte de a pune la loc de cinste
furculitele
Tare bun cred ca a fost...
Ma bucur ca pot fi o sursa de inspiratie.


Am mancat, dar 2 mese nu strica ! Arata foarte bine !

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|